Owocowy koktajl od marki Pulpe de Vie! 0
Owocowy koktajl od marki Pulpe de Vie!

Francja, kosmetyki naturalne, certyfikat Ecocert, soczyste i świeże owocowe składniki od lokalnych wytwórców, najwyższa jakość, cudowne zapachy, radość i energia - brzmi bajecznie? Taka jest właśnie marka Pulpe de Vie: kolorowa, wesoła, dbająca o środowisko, przywiązana lokalnie do swojego francuskiego regionu, kochająca naturę i wierząca w naturalne piękno każdej kobiety!

 

Przedstawiamy Wam Pulpe de Vie...

Pulpe de Vie to 100% francuska marka kosmetyków ekologicznych. Oferuje szeroką gamę naturalnych i ekologicznych kosmetyków do twarzy i ciała (certyfikat Ecocert). Sztandarowymi składnikami naszych kosmetyków są ekstrakty ze świeżych owoców i warzyw, składniki aktywne (tj. kwas hialuronowy) – wszystko z certyfikatem bio dla najlepszej jakości i skuteczności. Kosmetyki Pulpe de Vie są 100% naturalne, ekologiczne, bez konserwantów, przeznaczone w szczególności dla skór wrażliwych.

Pulpe de Vie

Najwyższej jakości koktajl owocowy!

By zapewnić świeżość i jakość marka Pulpe de Vie wybiera najlepsze ekologiczne owoce i warzywa od lokalnych producentów z Francji. Są one zbierane, a następnie przetwarzane w regionie Południowych Alp, gdzie stają się najlepszymi jakościowo olejami lub hydrolatami. Pulpe d Vie używa świeżych owoców, gdyż  są bogate w witaminy i minerały, są skutecznymi naturalnym antyoksydantami, wydobywają naturalne piękno skóry oraz generują dobry humor za sprawą barw, zapachów i rożnych kształtów! Symbolem marki stała się pszczółka My Abeille. Jest ona symbolem życia w dobie, gdy pszczoły zagrożone są wyginięciem. Pszczoła odwzorowuje nature w czystej formie, gdyż jest ważna dla zachowania bioróżnorodności.

Pulpe de Vie – marka 100% made in France. Koncentruje się na francuskich składnikach i surowcach, by przynieść ludziom radość, dostarczyć wielu kolorów, owocowych soczystych zapachów i składników, których nie trzeba szukać daleko, gdyż to, co najlepsze znajduje się w pobliskich regionach.

- owoce i warzywa pochodzą i są przetwarzane w regionie Górnym Alp,

- naturalnym barwnikiem jest - ochra z Luberon,

- hydrolaty - pochodzą z Francji,

- tubki kremów - z Południa Francji,

- oliwa z oliwek – Prowansja,

- olej ze słodkich migdałów, lnianki, ze słonecznika – Francja,

- buteleczki airless – region Ain,

- inne opakowania kosmetyczne – fabryka z Prowansji,

- opakowania kartonowe – pochodzą z regionu Bouches du Rhone

Poznaj francuskie kosmetyki Pulpe de Vie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl