Pakowanie less waste? Na Twoją prośbę zapakujemy! Przeczytaj najpierw ten artykuł by dowiedzieć się więcej!

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Sklep z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi Marsylskie.pl posiada wiele zapachów, które doskonale będą korespondować z przestrzenią domu, firmy lub innych pomieszczeń. Te najwyższej jakości aromaty idealnie sprawdzą się również w biurze czy hotelu. Wykreują wyjątkową atmosferę, którą docenią osoby przebywające w danym pomieszczeniu. Dzięki nim wyjątkowe momenty na dłużej zapadną w ich pamięci. Chodź często tego nie dostrzegamy, to jednak codziennie wdychane aromaty mają bardzo silny wpływ na nasze samopoczucie.

Profesjonalne zapachy do pomieszczeń w Marsylskie.pl pozytywnie oddziałują na naszą psychikę, wywołując miłe uczucia. Zwiększają luksus i prestiż, tworząc tym samym ciepłą atmosferę. Taką atmosferę pomagają wykreować zapachy, pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane. Potrafią koić nerwy, zwiększają poczucie komfortu, odprężają lub energetyzują, zwiększając chęci do aktywności fizycznej. To wszystko jest możliwe do uzyskania po doborze odpowiedniej kompozycji oraz jej równomiernego rozpylenia i uzyskania dogodnego nasycenia.

Co charakteryzuje nasze kompozycje zapachowe:

  • Bardzo wysoka jakość wszystkich zapachów: produkty marki Le Chatelard 1802 wytwarzane są w Prowansji ze starannie wyselekcjonowanych składników.
  • Nasze kompozycje zapachowe mają zdolność do neutralizowania przykrych zapachów.
  • Każdy produkt jest bezpieczny dla człowieka i środowiska.

Urządzenia do aromatyzacji

W naszej ofercie Marsylskie.pl znajdziesz szereg rozwiązań do aromatyzacji pomieszczeń. Jednym nich są dyfuzory zapachowe, które możesz przenosić jako wolno stojące urządzenie. Należy ustawić je w dowolnym miejscu tak, aby towarzyszyły Ci jak najczęściej, pobudzając Twoje zmysły. Same w sobie mogą stać się ozdobą dzięki swojemu designerskiemu wyglądowi. Kolejnym rozwiązaniem są mgiełki oraz spraye. Rozpylasz je w dowolnym miejscu, aby rozkoszować się wyjątkowym zapachem.

Każdy zapach tworzony przez naszych ekspertów jest starannym połączeniem wielu składników - dzięki temu otrzymane produkty są bogactwem aromatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl