Jak kupować

JAK DOKONYWAĆ ZAKUPÓW W MYDLARNI MARSYLSKIE.PL?

 

1. Wszystkie produkty z oferty znajdują się w katalogu umieszczonym po lewej stronie naszego sklepu internetowego.

2. W celu szybkiego odnalezienia poszukiwanego produktu można skorzystać z naszej wyszukiwarki znajdującej się w prawym górnym rogu strony.

3. Klikając na opis produktu zostanie wyświetlona strona zawierająca szczegółowe informacje na temat danego towaru: włąściwości, pojemności, zapach. Najeżdzajac kursorem na zdjęcie produktu wyświetli się ono w powiększeniu tak, by bez trudu zobaczyć jego zewnętrzne cechy.

4. Na podstronie z zawartością koszyka wystąpi podsumowanie łącznej wartości dotychczas wybranych produktów, a także kwota jaką należy uiścić za wysyłkę towaru. Cena wysyłki zależna jest od wyboru klienta: kurier Poczta Polska.

5. Aby dokonać zakupu należy zarejestrować się na naszej stronie, do tego posłuży specjalny formularz. Wszystkie dane są własnością firmy i wykorzystujemy je tylko w celach zwiazanych z zamówieniem.

6. Poprawnie wypełniony formularz zamówienia trafi do bazy danych naszego sklepu. Następnie drogą mailową wyślemy do Ciebie komunikat z potwierdzeniem dokonanego zamówienia.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!!

MYDLARNIA MARSYLSKIE.PL

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl